Photo
Video
-60%

Poduszka Ocean

ID: 110073328 SKU: 110073328

Poduszka Napsie Ocean wykonana z przetworzonego plastiku oceanicznego jest kolejnym krokiem w kierunku zrównoważonego rozwoju. Poduszka jest przyjazna dla środowiska i niezwykle wygodna.

Poduszka Ocean

Cena regularna: 129,00 zł


Specjalna cena: 51,60 zł

Wysyłka w ciągu 1-3 dni
 • Ratowanie oceanów

  Włókna wypełniające poduszki Ocean są wykonane przy użyciu plastiku pochodzącego z recyklingu z Plastic Bank, uznanego za wiodące rozwiązanie, które na celu ma ograniczenie ilosci plastiku w oceanach, jednocześnie pomagając ludziom żyjącym w ubóstwie budować lepszą przyszłość.

 • Regulowana wysokość i dobre podtrzymanie

  Mały, prawie niewidoczny zamek błyskawiczny pozwala na regulację wysokości i miękkości poprzez usuwanie lub dodawanie wypełnienia, co oznacza, że nasza poduszka Ocean jest idealna dla każdej pozycji snu (brzuch, plecy lub bok). Poduszka jest bardzo dobrze podtrzymująca, a wypełnienie zachowuje swój idealny kształt zdecydowanie dłużej niż inne...

 • Wyprodukowana w UE

  Przyjazna dla środowiska poduszka Ocean jest wytwarzana w UE - Estonii.
  Jest produkowana zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną, oraz zgodnie z normami i przepisami UE. Wykonana jest z wysokiej jakości surowców, które nie zawierają żadnych szkodliwych lub toksycznych składników.

 • Przystosowana do prania w pralce

  Poduszka nadaje się do prania w pralce w temperaturze 60 stopni. Piorąc całą poduszkę, bez problemu pozbędziemy się wszelkich roztoczy, bakterii, plam oraz zapachów, które mogą nie dawać Tobie spać w nocy.

 • Unikalna identyfikacja

  Każda poduszka wypełniona włóknami pochodzącymi z recyklingu marki Suprelle® Blue posiada etykietę marki z unikalnym numerem identyfikacyjnym, poświadczającym, że produkt został wyprodukowany na licencji i spełnia rygorystyczne normy jakości.

Ratowanie oceanu podczas snu

Wypełnienie poduszki Napsie Ocean jest w całości wykonane z plastiku odzyskanego z oceanów. Plastic Bank, organizacja zaangażowana w ochronę mórz, promuje zbieranie plastiku i sprawiedliwie go wynagradza, oferując tym samym wsparcie finansowe dla zbieraczy. Po oczyszczeniu, plastik odradza się jako nowy cenny surowiec włókno Suprelle® Blue i może być stosowany jako wypełnienie do puszystej i podtrzymującej poduszki. Jest to lekkie i przewiewne włókno, co oznacza, że pozostanie chłodne podczas snu i da Tobie poczucie spania na chmurce.

Do produkcji jednej poduszki Napsie przetworzono 34,2 butelki z recyklingu.

Perfekcyjna poduszka.

Suprelle® Blue jest stosowany jako wypełnienie do doskonale puszystej i podpierającej poduszki i został naukowo opracowany, aby dać mocne, kontrolowane wsparcie dla głowy i szyi. Lekkie i przewiewne włókno zapewnia chłód podczas snu, więc każda noc jest jak spanie na chmurce. Co więcej, wypełnienie zachowuje swój doskonały kształt znacznie dłużej niż inne wypełnienia. Zaawansowane technologicznie włókna wypełniające gwarantują, że poduszka będzie trwała przez długi czas i zachowa swój pierwotny wygląd.

Bawełniana torba

Poduszka przyjedzie do Twojego domu w ekologicznej torbie bawełnianej, która może być ponownie wykorzystana jako torba do przechowywania.

Czy mówiliśmy już, że możesz dodać lub usunąć wypełnienie?

Mamy jednak kilka wskazówek, jak w pełni wykorzystać komfort poduszki - dostosuj jej wysokość. Oprócz osobistych preferencji, sprawdź jak twardy jest Twój materac. Na twardszym, poduszka powinna być nieco wyżej niż na bardziej miękkim, ponieważ ciało nieco bardziej zagłębia się w materac. A jeśli jesteś osobą śpiącą na boku, pamiętaj: im szersze ramiona, tym wyżej powinna był położona poduszka.

Obróć ją, przekręć, ściśnij jak tylko chcesz. Poduszka jest odporna na wszelkie czynniki zewnętrzne i dostosowuje się do każdej pozycji spania.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA