Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co inni użytkownicy myślą o swoich osobistych doświadczeniach z Napsie

4,82/5 (221)

więcej >
Jeśli widzisz ten znak obok nazwiska autora opinii, oznacza to, że potwierdzamy, że jest on zweryfikowanym właścicielem łóżka Napsie. Wierzymy, że użyteczne informacje - dobre czy złe - muszą być dostępne dla wszystkich, więc nigdy nie zmieniamy opinii.

5 gwiazdek

94.5%

4 gwiazdki

13.5%

3 gwiazdki

1.5%

2 gwiazdki

1%

1 gwiazdka

0%

Tytuł opinii

Ocena*

31-40 of 221

Jarek, 32 Wiek

Kozienice, PL

Pozytywnie zaskoczony
Muszę przyznać, że pierwszy raz zamawiałem materac przez internet i miałem trochę obawy - przekonało mnie "100 dni na zwrot". Użytkuję już ponad tydzień i na prawdę jest ogromna różnica pomiędzy tym co widziałem w kilku stacjonarnych sklepach. Bardzo wygodny, pierwsza noc trochę twardo, ale po drugiej nocy już dostosował się do mojego ciała i jest idealnie!

Alena, 62 Wiek

Třešť, PL

Matrace máme už 4roky jsou skvělý pořád jako nové velká spokojenost doporučuji neuděláte chybu z koupí
Super jednání a doručení, jsme spokojeni

Jaan Juhkov, 68 Wiek

Tartumaa, PL

Madrats
Imeline.Mõnus jäik.Ainult voodis oleks!

Anna, 30 Wiek

Głogów , PL

Hanusi.m2
Jak się położyłam pierwszy raz na materacu Napsie to od razu poczułam się zdecydowanie lepiej niż gdy spałam na wcześniejszym.  Przyznam szczerze, że nigdy nie sądziłam, że materac naprawdę ma bardzo duże znaczenie!  Teraz wiem, że warto zainwestować w dobry materac! 

Leo red devil, 25 Wiek

Trochę za mocny
Mam łóżko 2 tygodnie i mogę powiedzieć, że stosunek wytrzymałości do ceny jest świetny. Ale nie jestem przyzwyczajony do twardych łóżek, ale moje ramiona są wdzięczne za to, że razem pracujemy, żeby się do tego przyzwyczaić :) Polecam każdemu, kto ma problemy i szukam dobrego i mocnego łóżka :)

Jana Šípová

Parama vizoms
Jokių defektų ir jokių priekaištų

Filip, 27 Wiek

Super ležišče!
Zamenjal 9 let staro ležišče za Napsie in moram povedati, da je bila to najboljša investicija v življenju! Če primerjam trenutno ležišče proti prejšnjemu, lahko povem, da sploh ni primerjave :) Ustreza tako meni, ki imam raje trša ležišča, prav tako punci, ki je bolj navajena mehkejših - skratka pravo razmerje. Priporočam vsem, ki si želijo zamenjati staro ležišče za novo, saj je kvaliteta spanca neprimerljiva. Bravo Napsie :)

Leo red devil, 25 Wiek

Malo pretvrd
Mam ležišće že 2 tjedna in lahko povem da je quality to price ratio super. Ampak jaz nisam navajen na tvrda ležića, ampak je hrbet hvaležen kje delamo skupi da se navadimo :) Vsima kje maju težave in išću dobro in kvalitetno ležišće od srca preporučujem :)

Jaka, 31 Wiek

Kvalitetno, enostavno in hitro!
Naročeno v ponedeljek, možnost plačila s kartico, dostava še isti teden... brez komplikacij, kot mora bit. Super ležišče za super ceno. Priporočam!

Sibila, 32 Wiek

Zadovoljna
Zaradi fantovih težav s hrbtom sva rabila novo in predvsem tršo ležišče, iskala sva pa tudi po čim bolj ugodni ceni. Sva zelo zadovoljna, tako z Napsiejem kot ceno.

31-40 of 221