Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co inni użytkownicy myślą o swoich osobistych doświadczeniach z Napsie

4,84/5 (77)

więcej >
Jeśli widzisz ten znak obok nazwiska autora opinii, oznacza to, że potwierdzamy, że jest on zweryfikowanym właścicielem łóżka Napsie. Wierzymy, że użyteczne informacje - dobre czy złe - muszą być dostępne dla wszystkich, więc nigdy nie zmieniamy opinii.

5 gwiazdek

84.5%

4 gwiazdki

15.6%

3 gwiazdki

0%

2 gwiazdki

0%

1 gwiazdka

0%

Tytuł opinii

Ocena*

1-10 of 77

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8

Anna, 30 Wiek

Głogów , PL

Hanusi.m2
Jak się położyłam pierwszy raz na materacu Napsie to od razu poczułam się zdecydowanie lepiej niż gdy spałam na wcześniejszym.  Przyznam szczerze, że nigdy nie sądziłam, że materac naprawdę ma bardzo duże znaczenie!  Teraz wiem, że warto zainwestować w dobry materac! 

Leo red devil, 25 Wiek

Trochę za mocny
Mam łóżko 2 tygodnie i mogę powiedzieć, że stosunek wytrzymałości do ceny jest świetny. Ale nie jestem przyzwyczajony do twardych łóżek, ale moje ramiona są wdzięczne za to, że razem pracujemy, żeby się do tego przyzwyczaić :) Polecam każdemu, kto ma problemy i szukam dobrego i mocnego łóżka :)

Mari

Kocyk Napsie
Na razie Napsie. Początkowo zamówiłem, aby zacząć spokojnie i mądrze. Mam już dwie poduszki !!!! Bardzo dobre.

Lukáš Jandura, 36 Wiek

Najlepszy materac
Mamy go około 5 lat i absolutną satysfakcję. Oboje zawsze czekamy na nasz materac, na którym będziemy spać gdziekolwiek się wybieramy :)

Weronika, 22 Wiek

W końcu moje ciało odpoczywa!
Od dłuższego czasu planowałam zakup nowego materaca. Na Napsie trafiłam zupełnie przypadkowo! - i był to strzał w dziesiątkę! Moje bóle pleców zniknęły, a komfort snu znacznie się poprawił! Wstając z rana czuje, że moje ciało w odpoczęło. Serdecznie polecam osobom zmagającym się z częstymi bólami kręgosłupa.

TIINA

NAPSIE
Ze względu na materiał znaleźliśmy ten sam materiał i grupę młodych ludzi w mieście, strąki i super milę.

Marta, 20 Wiek

Kocyk i poduszka z napsie są świetne, pogłębiają sen i gniazdo, że sen jest bardziej marzycielski❤
Chciałbym powiedzieć, że chciałbym powiedzieć, że nie byłbym w stanie tego zrobić.

Anita

Olyan, amilyennek írták
Korábban ortopéd matracom volt, furcsa volt a váltás, hogy itt a memóriahab miatt puhább a matrac egy kicsit felül. De ha többször alszol rajta, tényleg sokkal kényelmesebb, nem alszom el az izmaimat, mert túl kemény lenne az ágy.

Nika

Wygodny
Najpierw byłam sceptyczna ... korzystna cena, nowy produkt, wiele obietnic, wydawało mi się to zbyt piękne, aby było prawdziwe. Ale jestem mile zaskoczona: szybka dostawa, a materac jest niesamowicie wygodny. Doświadczenie z Napsie oceniam na 5! Bardzo polecam.

Patrycja

Fajny design
Byłam bardzo zainteresowana nowym materacem Napsie. Kiedy urządzałam się na swoje pierwsze mieszkanie, potrzebowałam materaca i przy tak ogromny wyborze marek ciężko było się zdecydować. W Napsie poza wyglądem, przeważyła opcja testowania, dzięki któremu mogę solidnie sprawdzić materac :)

1-10 of 77

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8