Opinie naszych klientów

Przeczytaj, co inni użytkownicy myślą o swoich osobistych doświadczeniach z Napsie

4,8/5 (5)

więcej >
Jeśli widzisz ten znak obok nazwiska autora opinii, oznacza to, że potwierdzamy, że jest on zweryfikowanym właścicielem łóżka Napsie. Wierzymy, że użyteczne informacje - dobre czy złe - muszą być dostępne dla wszystkich, więc nigdy nie zmieniamy opinii.

5 gwiazdek

80%

4 gwiazdki

20%

3 gwiazdki

0%

2 gwiazdki

0%

1 gwiazdka

0%

Tytuł opinii

Ocena*

5 przedmiotów

Nika

Wygodny
Najpierw byłam sceptyczna ... korzystna cena, nowy produkt, wiele obietnic, wydawało mi się to zbyt piękne, aby było prawdziwe. Ale jestem mile zaskoczona: szybka dostawa, a materac jest niesamowicie wygodny. Doświadczenie z Napsie oceniam na 5! Bardzo polecam.

Patrycja

Fajny design
Byłam bardzo zainteresowana nowym materacem Napsie. Kiedy urządzałam się na swoje pierwsze mieszkanie, potrzebowałam materaca i przy tak ogromny wyborze marek ciężko było się zdecydować. W Napsie poza wyglądem, przeważyła opcja testowania, dzięki któremu mogę solidnie sprawdzić materac :)

Jakub

Super
Napsie to materac wysokiej jakości w najlepszej cenie.

Maciej

Mój kot go uwielbia!
Napsie jest tak wygodny, że odkąd go mam, mój kot śpi tylko na nim. Co prawda jestem zmuszony spać na kanapie w salonie, ale kot zadowolony ;)

Ilona

zwariowany
Kiedy przeprowadziłam się do nowego domu poznałam Napsie. Muszę przyznać, że jest to coś niesamowitego. To uczucie, kiedy wracasz z wakacji i kładziesz się na swoim Napsie. Szaleństwo!

5 przedmiotów