Często zadawane pytania

Nie znalazłeś poprawnej odpowiedzi? Zadzwoń do nas 225486572, napisz na info@napsie.pl

O Napsie

 

Dla kogo stworzony jest materac Napsie?

Wchodzimy w interesującą różnorodność rodzajów i rozmiarów: tędzy, szczupli, wysocy, niscy. Napsie nie pozostawia wyboru przypadkowi, przetestowaliśmy materac pod różnymi rozkładami obciążenia. Napsie nie zgina się ani nie załamuje w środku, po prostu równomiernie rozkłada każdy ciężar. Aby to udowodnić, porównaliśmy 128 kg manekina leżącego obok 50 kg, rozkład ciężaru i wsparcie były takie samo.

 

Z czego wykonany jest powłoka wierzchnia?

Jest wykonany w 100% z poliestru, dzięki specjalnej obróbce jest w pełni antyalergiczny, skutecznie chroni przed bakteriami i alergenami.

 

Gdzie wyprodukowano Napsie?

Napsie jest 100% polski.

 

Jakie są wymiary? Ile waży materac?

Napsie występuje w 5 wymiarach:

RozmiarWaga

80x200 cm

7,81 kg

90x200 cm

8,86 kg

140x200 cm

13,65 kg

160x200 cm

15,69 kg

180x200 cm

17,73 kg

I ma wysokość 18 cm.

Maksymalna waga wynosi 140 kg na osobę.

Kupując Napsie

 

Czy mogę kupić swój materac na raty?

Obecnie nie dostarczamy płatności w ratach za pośrednictwem usługi online. Jeśli chcesz zapłacić za produkt w ratach, skontaktuj się z naszym agentem za pośrednictwem numeru telefonu Napsie 22 548 65 72. Uprzejmie zorganizuje płatność i pomoże Ci w innych dalszych pytaniach.

 

Czy mogę wypróbować materac przed zakupem?

Tak i nie. Nie mamy jeszcze salonów, więc próbne podskakiwanie na materacu Napsie jest na razie niemożliwe. W szerszym znaczeniu tak. Nasz 101 dniowy, darmowy okres próbny daje Ci wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z materacem Napsie.

Gwarancja i zwroty

 

Jak działa 101 prób nocnych?

Dajemy ci 101 nocy na wypróbowanie Napsie w swojej sypialni. Próba rozpoczyna się od dnia otrzymania materaca. Zanim podejmiesz decyzję o zwrocie, daj Napsie 30-dni. Jest to optymalny czas testowania materaca aby w pełni dostosował się do Ciebie.

 

Co robicie ze zwróconymi materacami?

Poddajemy je recyklingowi lub przekazujemy na cele charytatywne, w zależności od przyczyny zwrotu i stanu materaca (wadliwy lub nie). Nigdy nie odsprzedajemy zwróconych materacy.

 

10 lat gwarancji

Każdy materac Napsie jest objęty 10-letnią gwarancją, ponieważ jesteśmy pewni, że wytrzyma wszystko. Pokrycie materaca ma jednak 2 lata gwarancji.

 

Coś poszło nie tak i chcesz zwrócić Napsie?

Po pierwsze, zadzwoń do nas pod numer 225486572 lub wyślij e-mail na adres info@napsie.pl. Ustalimy szczegóły i Zabierzemy Twój materac Napsie w dniu i o czasie najbardziej odpowiednim dla Ciebie.

Dostawa

 

Kiedy mogę spodziewać się dostawy?

Zazwyczaj czas oczekiwania wynosi 5-7 dni roboczych, jest to czas potrzebny nam na zapakowanie materaca i wysyłkę do Twojego domu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, zawierającą wszystkie niezbędne informacje o zamówieniu, dostawie i płatności.

 

Czy po złożeniu zamówienia mogę zmienić adres wysyłki?

Niezależnie od tego, czy nagle zmieniasz adres zamieszkania albo po prostu wpisałeś zły adres w formularzu, nie ma problemu, załatwimy to! Skontaktuj się z nami:

Numer 225486572

E-mail: info@napsie.pl

 

Czy mogę określić datę i godzinę dostawy?

Tak, możesz określić to w polu Informacje dodatkowe podczas składania zamówienia. Nie możemy zagwarantować, że zamówienie zostanie dostarczone dokładnie w określonym czasie, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby się wpasować. Kurier zadzwoni do Ciebie na 2-3 godziny przed przewidywanym przyjazdem Napsie.

Życie z Napsie

 

Mam alergie - czy Napsie pasuje do mnie?

Tak, absolutnie. Zmywalna hipoalergiczna powłoka wierzchnia Napsie nadaje się dla osób cierpiących na astmę i alergie. Gromadzenie się bakterii i alergenów jest znacznie zminimalizowane, w rzeczywistości będą one w mniejszości stworzeń, które nie będą czuły się komfortowo na Napsie :)

 

Jakiej bazy łóżkowej powinienem używać do Napsie?

Materace Napsie zaprojektowano tak, aby dobrze działały na praktycznie każdej stałej płaskiej powierzchni. Może być używany na różnych listwach (upewnij się, że listwy nie są oddalone od siebie o więcej niż 7,5 cm!), Ram platformy, sprężyn skrzyniowych lub podłóg. Jeśli masz polerowane podłogi, Napsie będzie dobrze się bawić i pozostanie na miejscu dzięki antypoślizgowemu spodowi.

 

Jak wyczyścić powłoke wierzchnią?

Proste, rozpakuj go i wrzuć do prania w 40 stopniach.

 

Jak odpakować mój materac Napsie?

Szczerze mówiąc, nie może być nic łatwiejszego. Wystarczy wyjąć Napsie z pudełka, przesunąć go na docelowe miejsce i usunąć plastikowe warstwy ochronne. Gdy powietrze jest zasysane, Napsie szybko odzyskuje swój właściwy kształt. Osiągnięcie w pełni nieskompresowanego stanu zajmie 1-2 godziny.

Zobacz nasze wideo o odpakowaniu
 

Rozpakowany materac ma zapach. Jest to normalne?

Po rozpakowaniu materaca możesz poczuć lekki zapach nowości. Ale nie martw się, wkrótce zniknie. Po prostu pozostaw materac w dobrze wentylowanym pomieszczeniu na kilka godzin przed snem.