Photo
Video

Poduszka Eukaliptus

ID: 110072048 SKU: 110072048

Ciesz się niesamowitym komfortem dzięki poduszce Napsie, wypełnionej włóknami Wellsleep® i naturalnymi włóknami eukaliptusowymi Tencel™ Lyocell, które reagują na kształt i nacisk Twojego ciała, zapewniając odpowiednie wsparcie, aby sen był zdrowszy i bezbolesny. Posiada zamek błyskawiczny, który umożliwia regulację wypełnienia do idealnej wysokości. Można prać w pralce w 60°. Wymiar poduszki: 50x70 cm


Ups, wygląda na to, że w tej chwili nie mamy tej poduszki, ale poduszkę Napsie Ocean można kupić z 40% rabatem.Poduszka Eukaliptus
99,00 zł

Wysyłka w ciągu 1-3 dni
 • Dotyk natury

  Włókno TencelTM Lyocell z naturalnego drewna eukaliptusa gwarantuje suche i zdrowe środowisko dla snu. Jest miękkie i zapewnia działania chłodzące, a ponadto jest w 100% biodegradowalne i naprawdę nam się podoba.

 • Zawsze idealna temperatura

  Nikt nie lubi się pocić podczas snu. Poduszka Napsie jest oddychająca, a więc idealna i na lato, i na zimę.

 • Niezwykła miękkość

  Dzięki zastosowanym materiałom poduszka jest bardzo miękka. Pikowanie dodatkowo dodaje jej puszystości.

 • Bez roztoczy

  Higiena jest ważna bez względu na to, czy jesteś alergikiem. Poduszka Napsie można prać w 60°.

 • Łatwa płatność

  Zapłać tak jak chcesz – online, gotówką przy odbiorze albo w ratach.

Zawsze świeży sen

Puszyste wypełnienie z mikrowłókien Wellsleep® (które, swoją drogą, są bardzo popularne między innymi w odzieży sportowej)jest bardzo miękkie i lekkie, dając uczucie spania na poduszce z puchu, a jednocześnie jest oddychające i wytrzymałe. Połączenie tych włókien z włóknem z bambusa zapewnia suchość podczas snu oraz przyjemne uczucie lekkiego chłodu. Co więcej, poduszka przez długie lata zachowa swój odpowiedni kształt i puszystość.

 • Jaka wysokość jest najlepsza?

  Jeśli zastanawiasz się, co jest podstawą uczucia komfortu podczas snu, to Ci odpowiemy: wysokość poduszki. Pomijając osobiste preferencje, sprawdź jak twardy jest Twój materac. Jeśli jest raczej twardy, to poduszka powinna być nieco wyższa niż na materacu miękkim. Jeśli śpisz na boku, zapamiętaj: im szersze ramiona, tym wyższa poduszka. Nie ma za co ;)

 • Dobry sen dla każdego

  Wypróbowaliśmy wiele poduszek i wiemy jedno – im prostsze rozwiązanie, tym lepsze. Wypełnienie z zaawansowanego mikrowłókna sprawia, że poduszka jest puszysta i oddychająca. Niewielki, niemal niewidoczny zamek błyskawiczny pozwala regulować ilość wypełnienia, dzięki czemu możesz dostosować wysokość poduszki do swoich upodobań.

 • Wspominaliśmy już, że można ją prać?

  Poduszkę możesz prać w domu, w swojej pralce w 60°C. W tej temperaturze giną roztocza, bakterie, znikają plamy i nieprzyjemne zapachy, które mogą Ci przeszkadzać podczas snu.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Obracaj, ściskaj, przytulaj

Rób z poduszką, co chcesz. Dostosuje się do każdej pozycji snu i jest wytrzymała.