Photo
Video
-60%

Kołdra Ocean

SKU: 99-1000218717

Kołdra Napsie Ocean wykonana z przetworzonego plastiku oceanicznego jest kolejnym krokiem w kierunku zrównoważonego rozwoju. Kołdra jest przyjazna dla środowiska i niezwykle wygodna.

Kołdra Ocean

Cena regularna: Od 229,00 zł Od


Specjalna cena: Od 91,60 zł Od

Wysyłka w ciągu 1-3 dni
 • Ratowanie oceanów

  Włókna wypełniające kołdry Ocean są wykonane przy użyciu plastiku pochodzącego z recyklingu z Plastic Bank, uznanego za wiodące rozwiązanie, które na celu ma ograniczenie ilosci plastiku w oceanach, jednocześnie pomagając ludziom żyjącym w ubóstwie budować lepszą przyszłość.

 • Idealna temperatura

  Wypełnienie Twojej kołdry zostało zaprojektowane zgodnie z normami izolacyjnymi: zapewnia to równomierne rozłożenie ciepła, dzięki czemu kołdra jest idealna na zimę i na lato.

 • Wyprodukowana w UE

  Przyjazna dla środowiska kołdra Ocean jest wytwarzana w UE - Estonii. Jest produkowana zgodnie z dobrą praktyką produkcyjną, oraz zgodnie z normami i przepisami UE. Wykonana jest z wysokiej jakości surowców, które nie zawierają żadnych szkodliwych lub toksycznych składników.

 • Przystosowana do prania w pralce

  Kołdra nadaje się do prania w pralce w temperaturze 60 stopni. Piorąc całą kołdrę, bez problemu pozbędziemy się wszelkich roztoczy, bakterii, plam oraz zapachów, które mogą nie dawać Tobie spać w nocy.

 • Unikalna identyfikacja

  Każda kołdra wypełniona włóknami pochodzącymi z recyklingu marki Suprelle® Blue posiada etykietę marki z unikalnym numerem identyfikacyjnym, poświadczającym, że produkt został wyprodukowany na licencji i spełnia rygorystyczne normy jakości.

Ratowanie oceanu podczas snu

Wypełnienie kołdry Napsie Ocean jest w całości wykonane z plastiku odzyskanego z oceanów. Plastic Bank, organizacja zaangażowana w ochronę mórz, promuje zbieranie plastiku i sprawiedliwie go wynagradza, oferując tym samym wsparcie finansowe dla zbieraczy. Po oczyszczeniu, plastik odradza się jako nowy cenny surowiec włókno Suprelle® Blue i może być stosowany jako wypełnienie do idealnie puszystej kołdry. Jest to lekkie i przewiewne włókno, dzięki czemu pozostaje chłodne podczas snu, a każda noc jest jak sen na chmurce.

Do produkcji jednej kołdry Napsie w rozmiarze 140x200 przetworzono 61,95 butelek z recyklingu, do większej kołdry w rozmiarze 200x200 przetworzono 87,81 butelek z recyklingu.

Idealna kołdra.

Suprelle® Blue jest stosowany jako wypełnienie do doskonale puszystej i ciepłej kołdry, został naukowo opracowany w celu nadania odpowiednich właściwości termoregulacyjnych. To lekkie i przewiewne włókno zapewnia chłód podczas snu, dzięki czemu każda noc jest jak spanie na chmurce. Co więcej, wypełnienie zachowuje swój doskonały kształt znacznie dłużej niż inne wypełnienia. Zaawansowane technologicznie włókna wypełniające zapewniają równomierne rozłożenie ciepła w kołdrze, redukując wahania temperatury i zimne punkty.

Bawełniana torba.

Kołdra przyjedzie do Twojego domu w ekologicznej torbie bawełnianej, która może być ponownie wykorzystana jako torba do przechowywania.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA